Nieruchomości Hiszpania

Rynek nieruchomości w Hiszpanii zaznaczył w ostatnich kilku latach ciekawy rozwój. Ceny nieruchomości tu do 2007 roku ciągle rosły. Z początkiem kryzysu na rynku nieruchomości w 2007 roku i odpływem zwłaszcza inwestorów brytyjskich ceny nieruchomości w niektórych projektach wyraźnie się obniżyły. Przede wszystkim złej jakości projekty w złym miejscu miały i mają problem ze znalezieniem kupujących. W ostatnim czasie rynek i ceny ponownie się ustabilizowały, a kupujący wracają do Hiszpanii i inwestują w dobrej jakości nieruchomości nad morzem. 

Firma Rellox posiada w swojej ofercie hiszpańskie nieruchomości od renomowanych developerów, czyli kupujący nie muszą mieć wątpliwości co do jakości projektu lub obawiać się niedokończenia budowy. W naszej bazie danych znajdziecie Państwo nieruchomości, które otrzymały liczne międzynarodowe nagrody za jakość.

Naszym klientom oferujemy zwłaszcza nieruchomości nad morzem i przy polach golfowych, są to apartamenty, domki szeregowe, wolno stojące domy lub luksusowe wille. Większość kupujących inwestuje do nieruchomości w Hiszpanii, aby mogli tu sami spędzać czas. Niemniej nieruchomości w Hiszpanii można również korzystnie wynajmować.

Hiszpania obejmuje wiele obszarów, które są ciekawe na rekreację i inwestycje w nieruchomości. Największe zainteresowanie jest jednak południową Hiszpanią (Andaluzja, Costa del Sol), wybrzeże Costa Blanca i wyspą Majorka. Nawet obecnie jesteśmy w stanie zapewnić w przypadku większości nieruchomości finansowanie w formie kredytu hipotecznego.
 
Wejdź do bazy danych w Hiszpanii.

Dalsze informacje przygotowaliśmy dla Państwa również w sekcji Nieruchomości Hiszpania na stronach internetowych firmy Rellox. Na naszym serwisie internetowym są jednocześnie do dyspozycji kompleksowe informacje o naszej ofercie nieruchomości za granicą.

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: