Lokalizacje zakupu nieruchomości w Hiszpanii

Costa del Sol, Andaluzja, południowa Hiszpania

Największe zainteresowanie i największa oferta nieruchomości dla drugiego i rekreacyjnego mieszkania skupia się w obszarze południowej Hiszpanii i regionie Andaluzji. Wybrzeże Andaluzji Costa del Sol se czasami jest nazywane także Costa del Golf. Znajdują się tu liczne pola golfowe, a nieruchomości na sprzedaż znajdują się bądź bardzo blisko pól golfowych lub bezpośrednio na polu golfowym. Idealnym połączeniem dla aktywnej rekreacji jest bliskość golfa i morza, co Costa del Sol w pełnym stopniu oferuje. Ceny standardowych mniejszych apartamentów zaczynają się od około 120.000 EUR.

Costa Almería

Costa Almería znajduje się we wschodniej części Andaluzji. Panuje tu przez cały rok ciepła i słoneczna pogoda, w ramach Hiszpanii jest tu najwięcej dni słonecznych w ciągu roku. Wzdłuż wybrzeża są liczne piaszczyste plaże, w pobliżu są oczywiście liczne pola golfowe, w tym te o najwyższym stopniu jakości. Firma Rellox oferuje tu na sprzedaż jakościowe nieruchomości w resortach golfowych lub bezpośrednio na plaży. Ceny nowych apartamentów zaczynają się od około 120.000 EUR.

Costa Blanca

Costa Blanca jest popularną lokalizacją na letni urlop i rekreację nad morzem i przy polu golfowym. Firma Rellox oferuje tu szeroką skalę nieruchomości na wybrzeżu i przy polu golfowym – nowe apartamenty od około 120.000 EUR, domki szeregowe od 200.000 EUR i wolno stojące domy od 300.000 EUR.

Majorka / Wyspy Balearskie

Na Majorce znajdziemy turystów licznie odwiedzanego obszaru, zwłaszcza w okolicy Palma de Mallorca, ale również bardziej spokojne obszary we wschodniej lub północnej części wyspy. Również tu znajduje się kilka pól golfowych, gdzie można połączyć aktywną rekreację z wypoczynkiem na piaszczystej plaży. Jest tu klika marín i portów dla statków i jachtów. Ceny nieruchomości kształtują się średnio o nieco wyżej niż na lądzie Hiszpanii. Apartamenty są sprzedawane w cenie od około 180.000 EUR.

Wyspy Kanaryjskie

Firma Rellox oferuje na sprzedaż nieruchomości również na Wyspach Kanaryjskich – Fuerteventura, Gran Canaria, Tenerife i Lanzarote. Kryzys nieruchomości miał duży wpływ także na ceny nieruchomości na tych wyspach, a na rynku są nieruchomości nad morzem po korzystnej cenie.

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: