NOWOŚĆ – Nowy ośrodek bezpośrednio przy prywatnej plaży w Lido di Jesolo

Richard Meier, uznany na całym świecie architekt i laurat prestiżowej Nagrody Pritzkera za architekturę, zaprojektował kolejną ze swoich unikatowych prac.

Tym razem to nowy idealny ośrodek apartamentów, który znajduje się w pierwszej linii od morza z bezpośrednim dostępem do prywatnej piaszczystej plaży w popularnym Lido di Jesolo. Wraz z projektantem wnętrz Matteem Thunem stworzyli pomieszczenia gwarantujące poczucie luksusu, ale jednocześnie odznaczające się przytulnym poczuciem domowego komfortu. Apartamenty są przeznaczone do sprzedaży dla prywatnych inwestorów do własnego użytku lub w połączeniu z użytkowaniem na własne potrzeby i krótkoterminowy wynajem turystyczny.

Richard Meier

Prace spółki Richard Meier & Partners odznaczają się swoim architektonicznym designem, który odzwierciedla się już w ponad 130 projektach w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i Azji. Dostarcza rozwiązania architektoniczne dla szerokiej gamy typów i wielkości budynków – projektuje obiekty kulturalne, budynki rządowe, edukacyjne i przemysłowe, hotele lub prywatne rezydencje.

Do najważniejszych prac należy Smith House w Darien w stanie Connecticut, Gettty Center w Los Angeles w Kalifornii, budynek sądu Stanów Zjednoczonych w Islip w Nowym Jorku, Muzeum Sztuki Współczesnej w Barcelonie czy Kościół Jubileuszowy w Rzymie. Poza tym Richard Meier zaprojektował również wiele domów prywatnych i rezydencji, w tym Charles Street Apartments i On Prospect Park w Nowym Jorku.

Richard Meier otrzymał wszystkie prestiżowe nagrody i wyróżnienia. W 1984 r. stał się najmłodszym laureatem Nagrody Pritzkera za architekturę, jednej z najważniejszych nagród w tej dziedzinie.

Perfekcyjne usługi

Budynek apartamentów na sprzedaż jest bezpośrednio połączony z obecnym hotelem prowadzonym pod znaną na całym świecie marką. Dzięki temu właściciele mogą korzystać z krytych i odkrytych basenów, siłowni, sauny, centrum odnowy biologicznej, restauracji i wielu innych usług na poziomie 5*.

W czasie gdy apartament nie jest użytkowany i w razie zainteresowania można go przekazać pod wynajem hotelowi i uzyskiwać dochód z wynajmu bez zmartwień dla właściciela. Inwestorzy mogą zdecydować się również na możliwość gwarantowanego dochodu z wynajmu w wysokości 3% rocznie netto od ceny zakupu apartamentu, garażu i wyposażenia przez 5 lat.

Prominentna lokalizacja

Istotną zaletą jest lokalizacja bezpośrednio przy 15-kilometrowej piaszczystej plaży, nad pięknym Morzem Adriatyckim. Okolica zachęca do wielu aktywności sportowych, począwszy od żeglarstwa i wielu sportów wodnych, poprzez tenis po turnieje golfowe na najlepszych polach. Miłośnicy kultury i historii znajdą również tu swoje miejsce dzięki bliskości Wenecji, Padwy czy Udine.

Ośrodek jest łatwo dostępny ze względu na bliskość lotniska w Wenecji (34 km) lub Treviso (48 km), dworca autobusowego i kolejowego.

Cena

  • Studia – cena od 364 900 EUR
  • Apartamenty z 1 sypialnią – cena od 392 500 EUR
  • Apartamenty z 2 sypialniami – cena od 757 500 EUR
  • Apartamenty z 3 sypianiami – cena od 1 655 400 EUR
  • Penthouse – cena od 1 035 000 EUR netto

Spełnij swoje marzenie i pozwól, aby to miejsce stało się Twoim drugim domem.

Ponieważ nieruchomość oferujemy bezpośrednio od developera, nabywca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości! Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.

Dowiedz się więcej o nabywaniu nieruchomości we Włoszech.

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: