Musisz tam być! World Games of Mountainbiking w Saalbach

We wrześniu 2019 do Saalbach w Austrii już po raz 21. zjadą się kolarze, aby wziąć udział w  wyścigach na rowerach górskich World Games of Mountainbiking.

Ścigać się będą w kilku kategoriach wiekowych i w trzech różnych typach wyścigów. Pierwszym z nich będzie Maraton, wyścig na pięć różnych odległości od 21 do 80 kilometrów o różnicy wzniesienia od 726 do 3 652 metrów. O udziale w wyścigu na jednej z odległości każdy z zawodników podejmie decyzję po wspólnym starcie. Drugą dyscyplina będzie Cross Country.

Kiedy zarejestrować się i ile to kosztuje

Wpisowe wynosi 59 euro lub 49 euro. Droższy pakiet obejmuje miedzy innymi uczestnictwo w obu dyscyplinach dla dorosłych, koszulkę, posiłek w trakcie wyścigu, wstęp na party lub masaż. Tańszy pakiet obejmuje wpisowe na jedną z dyscyplin. Termin rejestracji do 7. września do godz. 08:00 tutaj.

Organizatorzy pomyśleli również o dzieciach

Udział mogą brać również dzieci, dla których przygotowano specjalny wyścig Junior Trophy w sześciu kategoriach wiekowych. Mogą przeżyć niezapomniane wrażenia, kiedy przejadą tą samą linię mety co dzień później dorośli. Wpisowe dla dzieci wynosi 10 euro a rejestrację zamyka się 6. września o godz. 15:00.

Co się tu wydarzy

Program rozpoczyna się w czwartek 5. września, kiedy to zawodnicy w godzinach pomiędzy 09:00 a 17:00 mogą zapoznać się z trasą Maratonu. W piątek 6. września o godz. 14:00 startuje wyścig Cross Country. Następnie od godz. 16:00 do 17:30 następuje dyscyplina dziecięca  Junior Trophy. Na godz. 19:00 zaplanowany jest ceremoniał otwarcia. W sobotę 7. września o godz. 09:00 wystartuje Maraton. O godz. 21:00 rozpocznie się koncert zespołu Gerry & Gary, na który nawiążą afterparty w lokalach Tanzhimmel, Harley Bar i Jennerwein. Szczegółowy program znajdziesz tutaj.

Raj dla kolarzy

Pasmo górskie Pinzgauer Grasberge rozciąga się na wysokości 1 000 do 2 100 metrów nad poziomem morza i dostarcza wspaniałych warunków dla wyścigów na rowerach górskich. Saalbach Hinterglemm oferuje wspaniałe zaplecze dla kolarzy, gęstą sieć tras o wszystkich stopniach trudności, zapewniających wspaniałe widoki, Bike Park, serwisy i sklepy ze sprzętem sportowym.

Drugie miejsce zamieszkania w regionie Saalbach/Hinterglemm

W tym raju dla kolarzy możesz nabyć własne lokum, np. w nowym czterogwiazdkowym resorcie z restauracjami, barem, basenami, fitness i wellness.

Czy jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Austrii? Skontaktuj się z nami. Z chęcią udzielimy pomocy w całym procesie.

Foto: inigocia / Shutterstock

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: