Chorwacja wprowadzi euro. Ceny wzrosną

Jeśli wahałeś się przed zakupem własnej nieruchomości na chorwackim wybrzeżu, teraz jest czas, aby to zmienić. Chorwacja potwierdziła rozpoczęcie procesu przyjęcia euro. Co to oznacza dla Polaków?

Oczekuje się, że nie tylko wakacje w tym popularnym miejscu, ale także cena nieruchomości znacznie wzrośnie. Dlatego inwestorzy nie powinni zwlekać i już teraz powinni tanio kupować nieruchomości w Chorwacji.

Chorwacja dołączyła do mechanizmu ERM 2 na co najmniej 2 lata. W tym czasie rząd chorwacki nie będzie w stanie zdewaluować chorwackiej kuny. Oczekujemy znaczące umocnienie względem polskiego złotego i euro, co w konsekwencji sprawi, że relatywnie podrożeją nie tylko wakacje w tej popularnej destynacji, ale także nieruchomości. W okresie przejścia na euro, Słowacja umocniła się w latach 2005 – 2009 w stosunku do euro o ponad 20%.

Kup nieruchomość w Chorwacji już teraz i zarabiaj w przyszłości przy wyższych cenach wynajmu. Po wprowadzeniu euro w Chorwacji (prawdopodobnie w 2023 r.) oczekujemy dalszy wzrost cen hoteli, restauracji, towarów i usług dla turystów.

Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej nieruchomości.

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: